Keçiören Pimapen Tamiri

Son 5 yılın en çok tercih edilen ürünleri arasında pimapen sistemler yer almaktadır. Bu pimapen sistemler hem pencere hemde kapı olabilmektedir. Bu sistemlerin bazı durumlarda bakıma ihtiyacı olur. Pimapen pencere ve kapı tamiri işleriniz için her zaman bir telefon kadar yakınınız da olan servisimiz garantili tamirat işleri yapmaktadır.

Keçiören pimapen tamiri servisimiz, Ankara’nın her yerinde tamir işleri yapmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile hasar görmüş, kırılmış pimapen pencere tamiri, kırık kol değişimi, menteşe tamiri ve kapı ayarı gibi tüm işleriniz en hızlı ve sağlam şekilde yapılmaktadır.

20 yıllık tecrübemiz ile Ankara’ da 1500’ye yakın pimapen kapı ve pencere tamiri yaptık ve hepsinde müşteri memnuiyeti elde ettik. Bu işler her zaman uzmanlık gerektiren işler arasındadır. Keçiören pimapen tamiri ustası olarak yaz ve kış aylarında yalıtımları sağlayan bu pencere ve kapıların ayarlanması önem arz etmektedir.

Keçiören pimapen tamir fiyatları ne kadar?

Pimapen kapı ve pencerelerde ki arızaya göre fiyatlar değişmektedir. Kırık kol değişimi, menteşe tamiri veya değişimi gibi durumlarda fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu yüzden bizleri arayarak detayları tam verebilir veya ustamızı adresinize çağırarak bakmasını isteyebilirsiniz.