Hasköy Pimapen Tamiri

Hasköy pimapen servisi, 25 yıllık tecrübesiyle tüm Hasköy mahallesinde uygun fiyatlara garantili kapı ve pencere tamiri hizmeti sunmaktadır. Ekiplerimiz pimapen fitil değişimi, pimapen conta değişimi, kilit değişimi ve tamiri konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Ayrıca bu sunduğumuz tüm hizmetleri garantili ve uzun ömürlü olması amacıyla en iyi şekilde işçilik sunarak yerine getirir.

Pimapen pencere açılmıyor, kapanmıyor gibi şikayetleriniz varsa sizlere en hızlı şekilde destek sunuyoruz. Özellikle yağmurlu günlerde kapı pencere arızaları daha çok ön plana çıkmaktadır. Bu durumlardan kurtulmak için hemen profesyonel tamir firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Her türlü tamir konusunda en iyi desteği sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hasköy Kapı Pencere Pimapen Tamiri fiyatları

Hasköy mahallesinde pimapen kapı pencere tamiri fiyatları şu şekildedir. Ayrıca her tamirin farklı fiyatı mevcuttur. Bu tamir fiyatlarının net fiyatlarını öğrenmek için bizleri hemen arayabilirsiniz.

Pimapen fitil değişimi250- 400 TL arası
Pimapen Kapı ve Kol Tamiri450-700 TL arası
Pimapen kilit tamiri400-500 TLarası

Hasköy pimapen tamiri firmanız sizler için çalışmaya devam ediyor. PVC ve pimapen kapı pencere tamiri işlerinde garanti veren firma, 25 yıllık tecrübe ve deneyimi ile arıza yapmış pimapen sistemlerinizin tamir ve bakımlarını en iyi şekilde yapmaktadır.

Hasköy pimapen tamiri fiyatları için tarafımıza hemen ulaşarak en iyi fiyatları alabilirsiniz.