Gölbaşı Pimapen Tamiri

Gölbaşında kapı pencere tamiri hizmeti vermekte olan firmamız, Ankara geneli tüm ilçelerde aralıksız tamir bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Tüm pimapen markalarının tamirini en profesyonel şekilde yapan firmamız, 1 yıla varan garanti seçenekleri ile müşteri memnuniyeti sunar. Ayrıca kullanılan tamir malzemeleri de tamamen orijinal ve bilindik markalardır. Unutmayın ki bu tarz işlerde orijinal malzeme kullanmak oldukça önemlidir. Kaliteli malzemeler kullanıldığı sürece pimapen kapı ve pencereler çok uzun yıllar sorunsuzca kullanılacaktır. Gölbaşı pimapen firmaları arasında liderliğe yükselen firmamızı arayarak aklınızda ki tüm soruları sorabilirsiniz.

Gölbaşı Pimapen Kapı Pencere Tamiri Fiyatları

Gölbaşı Kapı Pencere Pimapen Tamiri Fiyatları

Tüm işlerde en uygun fiyat sunan servisimiz, pimapen pencere açılmama, pimapen pencere mekanizma tamiri gibi işlerde uygun fiyat sunar. 350 – 800 TL fiyat aralığında birçok tamir işini yapmaktayız. Telefondan bizleri arayarak pimapen arızasını anlatabilir ve ortalama bir fiyat alabilirsiniz. Kırık pimapen tamiri, pimapen pencere fitil değişimi ve içe açılım tamiri gibi birçok işte en uygun ücret garantisi vermekteyiz.

Gölbaşı Pimapen Tamiri Ne Kadar Sürer?

Birçok pimapen tamiri maksimum 45 dakika sürer. Fakat bazı durumlarda kapı veya pencerede birden fazla arıza bulunabilmekte ve bu süre 2 saate kadar uzayabilmektedir. Pimapen montajı işleri çok uzun sürebilmektedir. Eğer tamir işlemi için süre bilgisi almak isterseniz hemen uzman gölbaşı kapı pencere servisimizi arayabilirsiniz.

Pimapen Pencere Açılmıyorsa Neler Yapılır?

Pimapen pencere açılmıyorsa yapılacak birkaç şey vardır. Öncelikle pencere mekanizması kontrol edilmelidir. Mekanizma içerisinde kırıklar varsa değişimi yapılmalıdır. Bazı durumlarda menteşelerde de takılma yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda hemen servis ile iletişime geçerek onarım talep edebilirsiniz. Eğer yeteri kadar tamir beceriniz bulunmuyorsa hiç ellememeniz çok daha iyi olacaktır. Çünkü bazı kullanıcılar bilinçsiz bir şekilde masrafı daha da artırabilmektedir.